иконка телефона
Будь ласка, поверніть ваш пристрій:)

Уже читаємо ваше повідомлення, дякуємо за звернення!

Поки ви чекаєте дзвінка або повідомлення від проджект-менеджера emotiON, підписуйтесь на офіційні соцмережі агентства.

Закрити це повідомлення
З музикою атмосферніше:)
contacts
mail telegram insta fb behance
иконка закрыть

Bali

Сайт-візитка для організації з проведення турів на Балі

https://www.daytripbali.cc

Завдання

Cтворити сайт-візитку для туристичної агенції, яка проводить авторські тури на о. Балі та Нуса Пеніда. Основне завдання сайту — викликати довіру у потенційних клієнтів, щоб вони замовили тур, вже відпочіваючи на острові.

Рішення

Замовник є лідером серед агенцій з продажу турів на Балі на Airbnb та TripAdvisor. Щоб не платити зайву комісію агрегатором, вирішив продавати тури через власний сайт. Ми створили для нього сайт-візитку, де розповіли про кожен із турів, агенцію Day Trip Bali та її досягнення.

Зручний інтерфейс, стриманий дизайн та швидка робота сайту працють комплексно, вирішуючи основне завдання — познайомити людину з послугами та у декілька кліків забронювати подорож.

Сайт працює без перезавантаження сторінок. Це значить, що перехід з однієї сторінки на іншу виглядає плавно. Таке технічне рішення поліпшує зручність користування сайтом — сторінки перемикаються швидко і людині не потрібно витрачити зайвий час.

portfolio img
portfolio img

Щоб замовнику було зручно додавати та змінювати контент, встановили сайт на адмін-панель WordPress. З її допомогою можна за лічені хвилини змінити текст та зображення на всіх сторінках сайту, або додати нову сторінку.

portfolio img
portfolio img
portfolio img portfolio img portfolio img
Розпочати схожий проєкт