иконка телефона
Будь ласка, поверніть ваш пристрій:)

Уже читаємо ваше повідомлення, дякуємо за звернення!

Поки ви чекаєте дзвінка або повідомлення від проджект-менеджера emotiON, підписуйтесь на офіційні соцмережі агентства.

Закрити це повідомлення
З музикою атмосферніше:)
contacts
mail telegram insta fb behance
иконка закрыть

Bulbakh

Сайт-візитка для архітектора та дизайнера Андрія Бульбаха

https://bulbakh.com

Завдання

Створити сайт-візитку для архітектора з Києва, який має незвичний погляд на традиційні речі. Нам потрібно було виділити його серед конкурентів: показати унікальний підхід до роботи та викликати з допомогою сайту певні ассоціації.

Рішення

Андрій Бульбах — незвичайний архітектор, який має свій погляд на архітектуру. Він працює над проєктами як самостійно, так і запрошуючи свою команду до певних етапів роботи.

Щоб через сайт передати атмосферу робіт замовника, його погляди на дизайн в цілому, ми приділили увагу дрібницям, які розкривають суть його підходу. Сайт працює без поспіху, передаючи настрій згідно підходу до роботи нашого замовника.

Архітектура Андрія включає в себе сміливі форми і незвичайні поєднання елементів. Щоб відобразити це на сайті, ми зробили сміливе розміщення тексту, зображень та інших елементів. Елементи сайту розташовані на відстані один від одного — на сайті буквально відчувається простір.

portfolio img
portfolio img

Використали сучасний формат зображень, завдяки чому зменшили їх розмір, підвищили швидкість роботи сайту та дружелюбність пошукової системи Google до сайту, оскільки це її рекомендація.

portfolio img
portfolio img

Багато часу приділили анімаціям. На цьому сайті вони допомогають задати необхідний настрій: неспішний, щоб людина мала нагоду смакувати кожну деталь сайту, отримуючи естетичну насолоду.

Розпочати схожий проєкт