иконка телефона
Будь ласка, поверніть ваш пристрій:)

Уже читаємо ваше повідомлення, дякуємо за звернення!

Поки ви чекаєте дзвінка або повідомлення від проджект-менеджера emotiON, підписуйтесь на офіційні соцмережі агентства.

Закрити це повідомлення
З музикою атмосферніше:)
contacts
mail telegram insta fb behance

Створюємо корпоративні сайти від $1920

Кому потрібні копоративні сайти?

Вони потрібні середньому та великому бізнесу. Корпоративний сайт — це віртуальний офіс компанії, куди ви можете запросити потенційних клієнтів на зустріч.

Навіщо потрібні корпоративні сайти?

На них потенційний клієнт може познайомитися з компанією, послугами або товарами. Також тут розміщається інформація про команду, цінності та цілі бізнесу.

Ви можете розмістити на ньому інформацію про умови співробітництва з партнерами, останні новини компанії, нормативно-правові документи, тощо.

Основна задача такого сайту — закрити якомога більше питань потенційного клієнта, який вибирає з поміж декількох однакових компаній. Корпоративний сайт формує імідж та допомагає людині скласти потрібне враження про компанію.

Що ми робимо, щоб корпоративний сайт мотивував потенційних клієнтів до цільової дії?

Створюємо креативну концепцію та тексти, які розповідають про реальну користь вашого бізнесу для потенційних клієнтів. Проєктуємо структуру корпоративного сайту таким чином, щоб людині було зручно користуватися ним.

Розставляємо акценти по тексту, щоб відповісти на основні питання потенційних клієнтів і м’яко мотивувати їх до виконання потрібної дії — заповнення форми зворотнього зв’язку, перегляду каталогів або документів, тощо.

Розкажіть нам про свою компанію!

Ми обговоримо проєкт у зручний для вас час та створимо план дій щодо розробки корпоративного сайту для презентації вашої компанії.