иконка телефона
Будь ласка, поверніть ваш пристрій:)

Уже читаємо ваше повідомлення, дякуємо за звернення!

Поки ви чекаєте дзвінка або повідомлення від проджект-менеджера emotiON, підписуйтесь на офіційні соцмережі агентства.

Закрити це повідомлення
иконка закрыть

Greinplast

Корпоративный сайт для дистриб’ютора будівельних матеріалів

https://greinplast.ua

Завдання

Створити корпоративний сайт для офіційного дистриб'ютора оздоблювальних матеріалів Greinplast. Основне завдання сайту — розповісти відвідувачеві про продукцію та послуги компанії, але не так типово, як це роблять конкуренти.

Рішення

Сайти інших компаній в цій ніші схожі на інтернет-магазини. Тому клієнт сказав нам наступне: «Ми продаємо не тільки фарбу або штукатурку. Ми продаємо кінцевий результат — утеплені фасади, красиві стіни та готовий ремонт. Давайте розповімо про це нашим клієнтам?».

Разом з клієнтом ми придумали концепцію — це наочна візуалізація кінцевого результату. Ми показали, що як буде виглядати будинок або приміщення, якщо для під час будівництва або ремонту використовувати матеріали Greinplast.

Створили три варіанти першого екрану, які змінюються за таймером. Розповіли про УТП компанії і наочно показали його. Щоб привернути увагу людини до головного вікна, додали інтерактивні частки.

portfolio img
portfolio img

Нам потрібно було розповісти про компанію двом групам людей: кінцевому покупцю і потенційним партнерам. Щоб зручно направити людину в потрібний йому розділ, зробили анімовану «вилку» на сторінці «Компанія».

portfolio img portfolio img portfolio img
Розпочати схожий проєкт