иконка телефона
Будь ласка, поверніть ваш пристрій:)

Уже читаємо ваше повідомлення, дякуємо за звернення!

Поки ви чекаєте дзвінка або повідомлення від проджект-менеджера emotiON, підписуйтесь на офіційні соцмережі агентства.

Закрити це повідомлення
З музикою атмосферніше:)
contacts
mail telegram insta fb behance
иконка закрыть

Kostetskyi

Сайт для дизайнера Леоніда Костецького

https://lk.emotion-agency.com

Завдання

Створити сайт-візитку для дизайнера та front-end розробника Леоніда Костецького, щоб наочно показати навички фахівця, а також за допомогою вау-ефекту спонукати потенційних клієнтів до співпраці.

Рішення

Леонід Костецький зробив сайт самостійно: від створення концепції та дизайну до процесу розробки. Ідея та челлендж полягає у тому, щоб показати як справжній фахівець навіть поодинці може створити об'єктивно класний сайт без команди креативників, дизайнерів і розробників.

Чи працює сайт? Ще б пак! Ми й самі не підозрювали, що він буде настільки «продаючим»: три заявки за перші 24 години роботи — це гарний результат для нашої ніші. Ми ще раз переконалися, що ефектні та зручні сайти, що викликають приємні емоції, допомагають компаніям і брендам знаходити клієнтів.

Найскладніша частина роботи — власний плеєр. Він був розроблений з нуля, та включає в себе малопомітні на перший погляд, але дуже приємні дрібниці: індикатор завантаження відео, текстові підказки, зручні елементи управління.

portfolio img

Візуальний ефект на картинках — те, що привертає увагу користувача. Він працює як в статиці, так і при гортанні сторінки. А коли користувач наводить курсор на картинку, відбувається магія

portfolio img

Ефекти відкриття кейсів і паралакс анімації тексту додає відчуття взаємодії із сайтом, що залучає користувача до перегляду контенту та отримання приємних емоцій.

Розпочати схожий проєкт