иконка телефона
Будь ласка, поверніть ваш пристрій:)

Уже читаємо ваше повідомлення, дякуємо за звернення!

Поки ви чекаєте дзвінка або повідомлення від проджект-менеджера emotiON, підписуйтесь на офіційні соцмережі агентства.

Закрити це повідомлення
З музикою атмосферніше:)
contacts
mail telegram insta fb behance
иконка закрыть

TEK

Корпоративний WOW-сайт для B2B постачальника електроенергії

https://tek.energy

Завдання

Залучити нових клієнтів в консервативній ніші — на ринку продажу електроенергії. За допомогою сайту потрібно розповісти про переваги роботи з компанією. Використати WOW-ефект, щоб залучити більш молоду аудиторію з цієї галузі.

Рішення

Ми створили креативну концепцію, де WOW-елементи — це інтерактивна сітка та літаючі часточки, які світяться. Вони допомагають провести чітку асоціацію з нішею — централізованою поставкою електроенергії. Цей ефект підсилює глибокий синій колір.

Так як це послуга, яку не можна проілюструвати фотографіями, додали на всі сторінки місткі тематичні блоки та ілюстрації, що доповнюють текст за змістом.

Ми створили WOW-ефект за допомогою фону і елементів на головному екрані: додали інтерактивну сітку, частки що світяться і великий логотип компанії. Всі елементи з'являються плавно, створюючи акцент на головному.

portfolio img

Люди не люблять читати багато. Особливо - якщо це інструкції. Ми візуалізували процес підключення до компанії в чотирьох кроках за допомогою окремих ілюстрацій. Разом вони утворюють одну ілюстрацію - послідовність руху електроенергії.

portfolio img portfolio img portfolio img
Розпочати схожий проєкт